Frens Catering

Frens Catering

Frens Catering ei ole oma olemuselt üksnes Lauake-Kata-End, nagu teda tuntakse ja tunnustatakse. Küsida võib enam. Tunduvalt enam. Kas teate täpselt, mida soovite? Omate umbkaudset nägemust? Veelgi vähem? Frens Catering on ka Tark-Mees-Taskus. Ta nõustab teid meisterlikult ning tagab teie poolt tellitud üritusele soovitud sisu ja vormi.
Mait Jüriado - Pulmafotograaf

Mait Jüriado - Pulmafotograaf

Mait Jüriado on auhinnatud rahvusvaheline portree- ja pulmafotograaf. Ta on pulmafotograaf, kes alati otsib uut võttenurka ja kelle pulmad ning portreed on kõik täis loomingulisust ja viimistletust ning on unikaalsed nagu ei miski muu.
Mati Kullaäri

Mati Kullaäri

Mati Kullaäri tegutseb juba aastast 1996 ja on võitnud paljude eestlaste soosingu. Tuntuks on saadud laiahaardelise kaubavaliku ja soodsate hindade poolest.
Pulmalilled.ee

Pulmalilled.ee

Oleme aastast 2001 tegelenud pulmade ja muude ürituste lilledega kaunistamisega.Meie eesmärk on luua igale üritusele oma nägu läbi lillede. Selleks, et tulemus oleks perfektne arvestame kõiki kliendi soove - ükskõik kui erilised need ka poleks - koostöös meiega valmib parim tulemus.
Sagadi mõis

Sagadi mõis

Sagadi mõis – punased kivikatused, valgeks lubjatud kaaristud, kellatorn ning teised saksapärase korrektsusega paigutatud roosad-valged hooned; erkrohelised muruplatsid, võimsad pargipuud, roosid ja tiik armastuse sümbolina; Lahemaa metsade ja meremüha, loodusrajad, teised kaunid mõisakompleksid käeulatuses…
Saundland OÜ

Saundland OÜ

OÜ Saundland kasvas välja kahest eraettevõtjast , kelle tegevused olid omavahel seotud. Saundlandi nime all tegutseme alates 2004 aastast.